super@urok-ua.com

Розробка виховної години для 2 класу на тему “Подорож до країни Добра”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка виховної години для 2 класу на тему “Подорож до країни Добра”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Прилуцька ЗОШ І – ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка виховної години для 2 класу на тему “Подорож до країни Добра”
Виховна година має актуальну на сьогоднішній день тему, оскільки дітям в наш час потрібно більше говорити про добро, гарні вчинки, повагу до інших і т.ін. Є цікаві сценки, поезія присвячена добру, прислівя, легенда та пісенька про добро.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація була б дуже доречною, адже подорожувати із нею набагато цікавіше, більше вражень. Сам задум роботи зацікавлює, заняття насичене. Дякую вчителю за хороші ідеї!

  2. Хотілось бачити презентацію, а так все чудово, уявляю собі дерево добра, квіти паперові, кольорові. Дуже люблю притчі, але старайтесь, щоб інформацію черпали з першоджерела (на рахунок ангела-охоронця). Чудова гра на вічні цінності – боротьби добра зі злом. Дякую, подослілжуйте більше.

  3. Ваш сценарій про добро став для мене великою знахідкою. Діти дізналися багато нових добрих слів, добрих вчинків, мудрих народних порад, красивих повчальних віршів. Підсумок заняття підведений. Наприкінці заходу всі діти співають пісню “Промінчик доброти”.

  4. Захід був спрямований на формування комунікативних навичок, почуття доброти, ввічливості, товариства, дружби.В ході проведення виховної години акцентувалась увага учнів на етичні норми поведінки, ввічливі слова і їх значення в спілкуванні
    Розробка в цілому змістовна, цікава .

  5. Скільки існує людство, його завжди супроводжує добро і зло, мабуть саме тому вчитель обирає для заходу дану тематику. Використані завдання, вправи спонукають до перемоги добра над злом та вчать учнів співпереживати, бути чуйними та творити добрі справи.