Гра – подорож «Вчимося бути добрими людьми»

Автор публікації
Автор матеріалу: Гра – подорож «Вчимося бути добрими людьми»
Посада: Вихователь
Місце роботи: Комунальний заклад «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Гра – подорож «Вчимося бути добрими людьми»
Мета: формувати ціннісне ставлення до себе і людей; розвивати вміння відрізняти погане від доброго, почуття чуйності і доброзичливості; узагальнювати знання про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях; виховувати людяність, чесність, милосердя в душах дітей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Щирий, по-домашньому затишний та добрий захід. За допомогою таких, казалось би, простих засобів, як казка, гра “Так чи ні” тощо вихователю вдається в молодших учнях виховувати доросле почуття добра, краси, людяності. А пам’ятки будуть у нагоді і надалі, стануть надійним помічником в житті. Дякую!

  2. Вчитель формує в учнів почуття доброти, заохочує до активної діяльності під час заходу. Здобуті знання обов*язково знадобляться дітям у житті та допоможуть виховати справжню особистість.Подібні заходи забезпечують глибоке розуміння гуманістичної місії педагогічної діяльності.

  3. Вічна тема добра і зла. І відповідно – вибору. Тема “ВЧИМОСЯ ! бути добрими людьми” передбачає, що перед дітьми повинно стояти проблемне завдання. Сумніви, докази, переконання того, що добрим бути краще, що переваги на боці доброти. Я цього не побачила. Хоча сама якість – доброта – розкрита добре… А подорож передбачає, що ми кудись йдемо, їдемо, пливемо, летимо… А тут до нас гості приходять: Чарівниця, Королева Доброти.)

  4. Для мене тепер особливо актуальним є дане питання, бо готую з учнями захід на тему добра. Все гарно продумано, багато цікавих ігрових моментів (так- ні), сценки, тощо. Єдине, що я рекомендую, то це провести в кінці заходу рефлексію, щоб зацікавити учнів робити добро завжди і всім. Спсибі.