Авторська програма “Орієнтири співпраці” направлена на взаємодію класного керівника і родини з формування громадянина України. Виховна година “Вчимося жити добрими людьми” та свято Миколая призначене для учнів початкових класів.

Автор публікації
Автор матеріалу: Авторська програма “Орієнтири співпраці” направлена на взаємодію класного керівника і родини з формування гр...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сватківська ЗОШ І – ІІІ ст Гадяцького р-ну Полтавської обл

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Авторська програма “Орієнтири співпраці” направлена на взаємодію класного керівника і родини з формування громадянина України. Виховна година “Вчимося жити добрими людьми” та свято Миколая призначене для учнів початкових класів.
Роль сім’ї у вихованні дітей – велика і відповідальна. Батьки є першими вихователями, які зміцнюють, загартовують організм дитини, розвивають її мо¬ву і мислення, волю і почуття, формують її інтереси, прагнення, смаки, здібності, вихо¬вують любов до знань, допитливість, працьовитість. А завдання педагога – навчити батька і матір виховувати дітей, дати їм такі психолого-педагогічні знання, які забезпечать в сім’ї морально-психологічні умови формування світогляду дити¬ни, виховання різних сторін особистості: пізнавальних інтересів, потреб у трудовій діяльності, фізичному розвитку і самовдосконаленні, самостійності і колективізмі, відпо¬відальності і дисциплінованості.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалось,що проводилась велика кількість ігор що сприяють формуванню добрих відносин між дітьми, розвитку прагнення бути терпеливим, вихованню поваги. Бути доброзичливими, ввічливими, намагатися побачити в кожному хороше і не помічати поганого, більше прощати, ніж критикувати.
    для активізації пізнавальної діяльності використовувалися різні форми роботи: фронтальна, групова; методи: словесний (бесіда, поняття,), практичний проблемно-пошуковий, рефлексія. Вони сприяли розвитку у дітей навичок спілкування, спільної діяльності, прояв їх особистих якостей.Вами зробленна велика робота.

  2. Для мене стала надзвичайною знахідкою авторська программа “Орієнтири співпраці”! Це те, чого дійсно не вистачає у виховній роботі школи. В ній описано свята не тільки для мам, як звичайно, але й приділено увагу татам, дідусям. З задоволенням використаю у роботі та поділюся з колегами, звісно з Вашим авторством. Дякую за ідеї та роботу!

  3. Матеріал можна використати для виховної роботи в школі. Виховна година розроблена з метою спонукати учнів творити добрі справи, рости чуйними людьми. Сподобалась також авторська програма “Орієнтири співпраці”.