mail@urok-ua.com

ПАПКА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

Класні керівники — педагоги, які постійно спілкуються з учнями, закріпленими за ними, різнобічно впливають на них і водночас працюють за предметною системою. Тобто, крім викладання певного предмета, він дбає про об’єднання зусиль учителів, які працюють у певному класі, координацію їхніх вимог для поліпшення результатів виховної та навчальної роботи з учнями класу.

 • : Крижанівська Олена Юріївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Червонівський НВК " ЗОШ I – II ступенів – ДНЗ"
 • ПАПКА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Таблиця для відпрацювання граматичних завдань з англійської мови Таблиця для відпрацювання завдань з граматикиI He She It You We They+ (affirmative)1 2 3 4 5 6 7– ( negative)8 9 10 11 12 13 14?(question)15 16 17 18 ...
КНИЖКА-РОЗМАЛЬОВКА «ЗИМУЮЧІ ПТАХИ» Матеріал для учнів молодшого шкільного віку.
Доповідь “Створення умов для компетентісного розвитку особистості учнів шляхом удосконалення навчально-виховного процесу в умовах початкової шко... У розробці розглянуто питання компетентностей, структури компетентної особистості та шляхи формування компетентностей учнів, навчальні технології та м...
321

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Корисний матеріал для класоводів та класних керівників. Якраз планую провести батьківські збори, використаю деякі фрагменти розробок. Якраз диспути, обговорення ситуацій підходять до тематики. Плани- конспекти підмога в проведенні годин спілкування. Дякую.

 2. Цікаво подивитись на зміст роботи класного керівника, порівняти зі своїми надбаннями, взяти щось собі новеньке для роботи, такі матеріали спонукають до застосування новиїх форм проведення роботи класного керівника.