ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОБОТІ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОБОТІ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА
Стрімкий розвиток інформаційно-комунікативних технологій – один із факторів, що визначає розвиток світової спільноти ХХІ століття.
Комп’ютер став помічником в організації роботи класного керівника, розширив можливості виховного процесу.
Інформаційні технології дозволяють урізноманітнити форми роботи з учнями, зробити їх творчими, спрощується процес спілкування з учнями та їх батьками. Застосовуючи ІКТ, класний керівник може готувати матеріали для використання їх при проведенні класних години, годин спілкування, батьківських зборів, батьківського всеобучу, різноманітних позакласних та позашкільних заходів.
Отже, в статті розглянуто ефективність використання ІКТ в роботі класного керівника.

Вікно перегляду документа

  • : Кислюк Ольга Олександрівна, Кислюк Павло Васильович
  • : вчителі математики та інформатики
  • : Шепетівський НВК № 3
  • ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Приєднуюсь до Євгенії: звичайне переливання з порожнього в порожнє. Хотілося б почути про Смарт, сервіси 2.0 в роботі класного керівника, спільні документи тощо…Але ж це наводить на думку про те, що це все можна ще описати)))

  2. Нехай вибачать мою відвертість автори публікації, проте нічого цікавого в їх статті я не знайшла. Усі описані прикладні програми такі як MS PowerPoint, MS Publisher, графічний редактор Adobe Photoshop та бази даних Microsoft Access класні керівники шкіл України використовують досить давно.
    От якби мова пішла про сучасні інноваційні технології такі як “Хмарні технології” та нові додатки Google ( classroom та інші), створені для покращення роботи вчителів та класних керівників, така б публікація була б цікавою та актуальною. Вибачте за відвертість.