Година спілкування для 1 класу “Людина починається з добра”
Автор публікації
вчитель початкових класів
Місце роботи: Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 10
Посада: Місце роботи: Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 10
Тема: Людина починається з добра
Мета:
- формувати у дітей поняття «доброти і добрих вчинків», розкрити їх значення в житті людини;
- вчити розрізняти «добре і погане»;
- через ситуацію вільного вибору, мотивувати прояв особистісного ставлення до життєвої ситуації;
- розвивати вміння висловлювати думки оціночного характеру;
- виховувати у дітей духовно-моральні якості, викликати бажання дарувати добро іншим;
- виховувати у дітей почуття власної значимості в житті.
Вікно перегляду документа
Незалежно від віку, соціального статусу та інших особливостей усі ми маємо бути свідомими та чуйними людьми. Розуміння, повага – це те, що об”єднує нас, робить кращими.
Я думаю, що учням сподобалось рятувати квіточку, адже це також добра справа. Для кожного вчителя дуже важливо достукатись до дитячого серця , донести найважливіші речі – кожна людина починається з добра. Дякую!
Яка прекрасна та гуманна назва виховної години “Людина починається з добра”. Учителі пишаються своїми учнями не лише через досягнення висот у навчанні. Найбільше досягнення вчителя – це виховання свідомої Людини, яка творитиме добро та проявлятиме чуйність до інших, про що й даний захід. Дякую!
Ми повинні пам’ятати, що вчитель – не просто людина, що дає предметні знання, але й насамперед вихователь. А вчитель початкових класів перебуває з дітьми постійно, і тому роль вчителя важко переоцінити. Сучасним дітям іноді цього не вистачає. Спасибі за хорошу розробку години спілкування. Тема важлива, в наш час особливо актуальна. Ваша розробка допоможе розбудити не в одному серці прагнення допомогти ближньому.
На годині спылкування були застосовані елементи технології діяльнісного методу, ІКТ, ігрові технології і здоров’язберігаючих технологій (физкультхвилинка і аутотренінг-релаксація) і елементи проблемного навчання. Дана година спілкування орієнтована на нові освітні стандарти, так як перед дітьми ставляють проблему (що таке добро ?, а доброта?), Орієнтують на аналіз (робота в групах і аналіз ситуацій) і вміння виробляти спільне рішення (з обговоренням ) і проводити оцінку своєї діяльності (смайлики).
Доцільною є вправа з квіткою, розкриття теми проводиться через казку. Всі завдання спрямовані на формування доброти, ввічливості. Мети досягнуто , завдяки творчій роботі Ірини Вікторівни та результативним методам навчанням.
Цікава година спілкування для 1 класу.Вона містить багато виховних моментів, а значить,Ви досягли мети години спілкування. Тільки добром,добрим відношенням ,ввічливістю можна виховати справжніх людей.І якщо з першого класу вчитель буде проводити такі години спілкування,то в нас є майбутнє.Дякую Вам.