super@urok-ua.com

Конспект уроку позакласного читання у 2 класі на тему “Людина починається з добра”. Василь Сухомлинський “Суниці для Наталі”

Автор матеріалу: Конспект уроку позакласного читання у 2 класі на тему “Людина починається з добра”. Василь Сухомлинський ...

Пропоную конспект уроку позакласного читання в 2 класі на тему «Людина починається з добра. Василь Сухомлинський «Суниці для Наталі». Урок дасть можливість вчителю, застосовуючи інтерактивні методи навчання ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом письменника, його твором; розвивати навички читання, мовлення, збагачувати словниковий запас; виховувати в учнів доброту, чуйність, милосердя до близьких людей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Справжній урок доброти , змістовний ,цікавий, спонукає дітей нести добро в цей світ. На уроці сподобались вправи, які викликають особливий психологічний стан (момент зі свічкою). Діти багато читають на уроці, що важливо для розвитку навички читання.Дякую.

  2. Гарний урок, застосовано творчі вправи, “скринька доброти”, гра-передбачення, читання дощиком. Застосовуючи інтерактивні методи навчання, вчитель знайомить учнів з життєвим і творчим шляхом письменника, його твором, виховується в учнів доброта, чуйність, милосердя до близьких людей.

  3. Для виховання чуйності, добра, творча спадщина Сухомлинського підходить як ніколи. Вчитель обрала чудовий твір для позакласного читання для формування знань, умінь, навичок. а головне – цінних рис людини. Обрані методи дієві та сучасні. Дякую.