Презентація “Людина починається з добра”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація “Людина починається з добра”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Княгининівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ця презентація спрямована для ознайомлення учнів із життям і творчістю В. О. Сухомлинського, великого педагога, що життя віддав школі, дітям.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Досить пристойне коротке дослідження головних постулатів педагогічної системи В.О.Сухомлинського, створення великим педагогом програми “виховання красою”, роботу директором школи, науково-письменницької діяльності. Для мене це, мабуть, не презентація, а словесно-ілюстративна інформація. Дякую.

  2. Світлини засвідчують, що робота з учнями була проведена. В роботі висвітлено чудовий матеріал про біографічні відомості, а також педагогічні настанови Василя Сухомлинського. Такий матеріал спонукає нас ставати кращими.

  3. Василь Сухомлинський – це людина, яка віддала своє серце дітям. Його творчість завжди матиме велику цінність для українських педагогів. Дякую, що присвятили свою роботу саме такій визначній постаті, завдяки якій добра на світі стало більше. Дякую!