super@urok-ua.com

Конспект уроку літературного читання у 4 класі Тема: УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БЕЗ ВЕРБИ Й КАЛИНИ НЕМА УКРАЇНИ (Українські казки та легенди про вербу і калину)

Автор матеріалу: Конспект уроку літературного читання у 4 класі Тема: УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БЕЗ ВЕРБИ Й КАЛИНИ НЕМА УКРАЇНИ (Українс...

Конспект уроку літературного читання у 4 класі Тема: УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БЕЗ ВЕРБИ Й КАЛИНИ НЕМА УКРАЇНИ (Українські казки та легенди про вербу і калину)
Мета: продовжити ознайомлення учнів з народною творчістю, з творами про народні символи України — вербу і калину; розширювати читацькі інтереси школярів; працювати над удосконаленням техніки читання, розвивати вміння аналізувати і співставляти прочитане, оцінювати вчинки дійових осіб; виховувати любов до Батьківщини.
Обладнання: екібана з верби і калини, пучечки калини; презентація, аудіозаписи, картки самооцінювання, сигнальні картки, завдання для груп та пар, квітка настрою, тексти творів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Кравцова Олена Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Вовчоярівський НВК (ЗНЗ-ДНЗ) Попаснянського району Луганської області
  • Конспект уроку літературного читання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Зразу маю запитання : “Урок проводила нова вчителька?” ( адже вона називала учням своє ім’я та по батькові). Тоді про які проєкти можна було говорити? Вибачте, але це не були проєкти у повному значенні цього поняття. Сподобався етап організації учнів на урок. Цікаві завдання запропоновані дітям. Дякую.

  2. Насичений, багатий на різноманітні методи і прийоми урок. На початку уроку звертається увага на створення гарного настрою. Аналіз творів проводиться ігровими видами навчальної діяльності, присутня групова робота.