Конспект уроку літературного читання у 4 класі Тема: УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БЕЗ ВЕРБИ Й КАЛИНИ НЕМА УКРАЇНИ (Українські казки та легенди про вербу і калину)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку літературного читання у 4 класі Тема: УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БЕЗ ВЕРБИ Й КАЛИНИ НЕМА УКРАЇНИ (Українс...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Вовчоярівський НВК (ЗНЗ-ДНЗ) Попаснянського району Луганської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку літературного читання у 4 класі Тема: УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БЕЗ ВЕРБИ Й КАЛИНИ НЕМА УКРАЇНИ (Українські казки та легенди про вербу і калину)
Мета: продовжити ознайомлення учнів з народною творчістю, з творами про народні символи України — вербу і калину; розширювати читацькі інтереси школярів; працювати над удосконаленням техніки читання, розвивати вміння аналізувати і співставляти прочитане, оцінювати вчинки дійових осіб; виховувати любов до Батьківщини.
Обладнання: екібана з верби і калини, пучечки калини; презентація, аудіозаписи, картки самооцінювання, сигнальні картки, завдання для груп та пар, квітка настрою, тексти творів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Зразу маю запитання : “Урок проводила нова вчителька?” ( адже вона називала учням своє ім’я та по батькові). Тоді про які проєкти можна було говорити? Вибачте, але це не були проєкти у повному значенні цього поняття. Сподобався етап організації учнів на урок. Цікаві завдання запропоновані дітям. Дякую.

  2. Насичений, багатий на різноманітні методи і прийоми урок. На початку уроку звертається увага на створення гарного настрою. Аналіз творів проводиться ігровими видами навчальної діяльності, присутня групова робота.