mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого заняття з народознавства “Калинонька люба дівчинонька” з пріоритетом мовленнєвих завдань для дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя) з використанням мультимедійної презентації «Легенда про лікарські властивості калини»

Метою заняття є познайомити дітей із символічним значенням калини в українській народній творчості та національних традиціях; узагальнити і розширити знання дітей про народний символ України – калину, читаючи легенди, вірші та пісні; познайомити з новою технікою, як пластилінографія. Активізувати вживання прикметників, збагачувати словник дітей, вчити виділяти звук «о».
розвивати комунікативні здібності, вміння робити висновки, зв’язне мовлення, вміння уважно слухати і розуміти мову вихователя.
виховувати у дітей глибокі почуття любові до рідної землі, її культури, побуту, символів і звичаїв. Пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української нації, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну символіку та культуру. Виховувати почуття патріотизму, турботливого ставлення до природи.

Конспект інтегрованого заняття

Презентація

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
261

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Наталія Олександрівна створила чудову розробку заняття з народознавства. Багато матеріалу про калину, інтересна презентація. діти познайомилися з новою технікою- пластилінографія. Дякую!

  2. Завдяки такому навчальному заняттю дітизможуть накопичувати необхідний особистісний досвід: знання, вміння, навички і звички пізнавальної діяльності. В ході заняття була використана яскрава та емоційно насичена презентація, з допомогою якої були візуалізовані основні етапи заняття. Дякую.