mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого заняття з народознавства “Калинонька люба дівчинонька” з пріоритетом мовленнєвих завдань для дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя) з використанням мультимедійної презентації «Легенда про лікарські властивості калини»

Метою заняття є познайомити дітей із символічним значенням калини в українській народній творчості та національних традиціях; узагальнити і розширити знання дітей про народний символ України – калину, читаючи легенди, вірші та пісні; познайомити з новою технікою, як пластилінографія. Активізувати вживання прикметників, збагачувати словник дітей, вчити виділяти звук «о».
розвивати комунікативні здібності, вміння робити висновки, зв’язне мовлення, вміння уважно слухати і розуміти мову вихователя.
виховувати у дітей глибокі почуття любові до рідної землі, її культури, побуту, символів і звичаїв. Пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української нації, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну символіку та культуру. Виховувати почуття патріотизму, турботливого ставлення до природи.

Конспект інтегрованого заняття

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Наталія Олександрівна створила чудову розробку заняття з народознавства. Багато матеріалу про калину, інтересна презентація. діти познайомилися з новою технікою- пластилінографія. Дякую!

  2. Завдяки такому навчальному заняттю дітизможуть накопичувати необхідний особистісний досвід: знання, вміння, навички і звички пізнавальної діяльності. В ході заняття була використана яскрава та емоційно насичена презентація, з допомогою якої були візуалізовані основні етапи заняття. Дякую.