super@urok-ua.com

КОНСПЕКТ інтегрованого заняття з пріоритетом мовленнєвого, сенсорно-пізнавального, творчого розвитку та екологічного виховання дітей молодшого дошкільного віку «СОНЕЧКО ТА КВІТИ» (за твором Василя Сухомлинського «Троянда й сонечко»)

Автор матеріалу: КОНСПЕКТ інтегрованого заняття з пріоритетом мовленнєвого, сенсорно-пізнавального, творчого розвитку та екологічного вих...

Дошкільне дитинство – це унікальний вік. Саме в цей період, закладаючи ґрунт майбутньої творчої особистості, ми маємо сіяти в душі кожної дитини зерна високої духовності, які у майбутньому стануть рясним урожаєм. Дитина прагне бути щасливою. Вона нетерпляча. Щастя їй потрібне уже сьогодні й зараз. Дитинство В.О. Сухомлинський розглядає як найважливіший період людського життя.

Для того, щоб малечі було цікаво пізнавати навколишній світ з усіма його таємницями і загадками, рости вихованими і розумними дітьми, я в навчально-виховній роботі широко використовую поради відомого педагога, а також його цікаві казки та оповідання.

Використовуючи казки В.О. Сухомлинського, в поєднанні з новітніми, нетрадиційними методами роботи, я досягаю всебічного розвитку малят. Але праця над творами, казками – це не лише розвиток мовлення, а й самовиховання почуттів, розумовий розвиток, багатство духовного життя дитини, розвиток творчості. Казка – це школа творчості, яка необхідна дітям.

Конспект інтегрованого заняття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *