mail@urok-ua.com

Конспект тематичного інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку “МАМА – СОНЕЧКО МОЄ”

Загальновизнаний факт, що серед усіх вихователів дитини найвагоміший вплив на неї має мати, а надто у сфері духовно – морального виховання. Під цим впливом у дитини пробуджуються й розвиваються добрі почуття та воля, виникають перші паростки патріотизму, знову ж таки навіяні любов’ю материнською. Патріотичні почуття, як і все моральне, дуже делікатні та ніжні почуття, позбавлені усілякої фальші, неправди й нещирості.
Запропоноване заняття сприятиме:
формуванню у старших дошкільників уявлень про суспільні явища, Жінку-Матір, яка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку;
розвитку у дітей старшого дошкільного віку духовного потенціалу, накопичення соціального досвіду у найближчому оточенні через залучення до його культури, родинних традицій, виховання любові до рідних людей;
стимулюванню пізнавальної активності дітей, ініціативності, креативності, вихованню самостійності, самосвідомості, моральних ідеалів та цінностей.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
245

Один коментар

  1. Такий захід спрямований розвивати в учнів любов до рідних людей, моральні цінності, креативність. Мама – це символ добра, святиня дитячої душі, тому найніжніші слова та найкращі справи адресуються в першу чергу їй. Гарний задум роботи. Повчальна робота з прислів*ями, актуальне оповідання Сухомлинського, доречна робота з портретами матусь – надзвичайно вдалі ідеї автора публікації. Дякую!