Конспект тематичного інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку “МАМА – СОНЕЧКО МОЄ”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект тематичного інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку “МАМА – СОНЕЧКО МОЄ”
Посада: вихователь
Місце роботи: Дошкільне відділення "Мрія" НВК №24 м.Кам'янське

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Загальновизнаний факт, що серед усіх вихователів дитини найвагоміший вплив на неї має мати, а надто у сфері духовно – морального виховання. Під цим впливом у дитини пробуджуються й розвиваються добрі почуття та воля, виникають перші паростки патріотизму, знову ж таки навіяні любов’ю материнською. Патріотичні почуття, як і все моральне, дуже делікатні та ніжні почуття, позбавлені усілякої фальші, неправди й нещирості.
Запропоноване заняття сприятиме:
формуванню у старших дошкільників уявлень про суспільні явища, Жінку-Матір, яка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку;
розвитку у дітей старшого дошкільного віку духовного потенціалу, накопичення соціального досвіду у найближчому оточенні через залучення до його культури, родинних традицій, виховання любові до рідних людей;
стимулюванню пізнавальної активності дітей, ініціативності, креативності, вихованню самостійності, самосвідомості, моральних ідеалів та цінностей.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Такий захід спрямований розвивати в учнів любов до рідних людей, моральні цінності, креативність. Мама – це символ добра, святиня дитячої душі, тому найніжніші слова та найкращі справи адресуються в першу чергу їй. Гарний задум роботи. Повчальна робота з прислів*ями, актуальне оповідання Сухомлинського, доречна робота з портретами матусь – надзвичайно вдалі ідеї автора публікації. Дякую!