Заняття для дітей старшого дошкільного віку з розвитку мови та художньої літератури “В гостях у казки”.

Заняття для дітей старшого дошкільного віку з розвитку мови та художньої літератури “В гостях у казки”.
Яка роль казки у житті дитини? Як театралізація допомагає маляті адаптуватися в соціумі? Ці питання виникають у педагогів постійно. Потрібно подивитися на дитину, коли вона входить в образ казкового героя і ми зможемо побачити внутрішній стан дитини.
Сучасна психолого-педагогічна наука розглядає творчість як постійний супутник розвитку дитини (Л.Виготський) як діяльність, у результаті якої створюється щось принципово нове, оригінальне, що тією чи іншою мірою відбиває індивідуальні нахили і здібності людини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Заняття для старшого дошкільного віку спрямовано на розвиток мовленнєвих механізиів,умінь відтворювати інформацію в процесі творчої діяльності(через таатралізацію).Через казку дитина пізнає світ,виявляє власне ставлення до оточуючих.Дуже добре,що продумано варіанти можливостей ввести дітей в дію через застосування масок.малюнків,лялькового театру.Діти обмежені ,коли спираються лише на сучасні гаджети.

  2. Дякую, Вам, за заняття і помітно велику підготовку до проведення заняття.Улюблені казки допомогають дітям бітьше віткрити свої можливості та вчать добру і вмінню передавоти характер героїв.

  3. Вихователь демонструє велику підготовчу роботу до проведення заняття. Головне завдання – попередньо попрацювати з дітьми, аби налаштувати на осмислене сприйняття. Заняття динамічне, казкове. Вихованці залюбки долучатимуться до відгадування загадок, інсценізації казки “Рукавичка”.

  4. Наталія Юріївна проводить заняття у легкій, невимушеній формі. Враховує вікові особливості дошкільників під час добору завдань. Казка у такому віці є джерелом знань, вона навчає та виховує юну особистість.Застосування психогімнастики не створює емоційне напруження .

  5. Конспект заняття відповідає всім поставленим вимогам, чіткий, все лаконічно описано. Сподобалось, що вчитель проводить психогімнастику з учнями, це важливо. В подальшому така робота принесе свої плоди. Розігрування настільного театру – вдале вирішення підбиття підсумків насиченого заняття.