mail@urok-ua.com

Заходи для початкової школи з метою виховання любові до рідної землі, традицій свого народу

Заходи для початкової школи з метою виховання любові до рідної землі, традицій свого народу
Сприяти розширенню кругозору дітей,вивченню традицій та звичаїв.Виховувати і пробуджувати пізнавальні інтереси до історії рідної землі, її культури, побуту, виховувати почуття любові до рідної мови, до своєї Батьківщини. Сприяти розвитку акторських здібностей.

 • : Шимчик Світлана Вячеславівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Одеська спеціалізована школа №121
 • Заходи для початкової школи
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
160

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Виховний захід дуже динамічний, веселий, розвиває мислення у дітей, уяву. Сподобались веселі конкурси та цікаві задання запропоновані автором. Матеріал є актуальним у наш час. Стане в нагоді багатьом вчителям початкових класів. дякуємо вам за вашу працю!

 2. В даний час матеріальні цінності домінують над духовними, тому у дітей спотворені уявлення про доброту, милосердя, великодушності, справедливості, громадянськості і патріотизм.Сподіваюся, що подібні заходи допоможуть сформувати всебічно розвиненого громадянина і патріота в естетичних, культурних, моральних і фізичних відносинах. І якщо людина через роки усвідомлює і зрозуміє те, що їй говорили в школі, значить, наша робота приносить позитивні результати. А в цьому і є мета освіти і виховання.

 3. Захід емоційно насичений, сприяє розвитку громадянської активності. Завдання охоплюють різні сфери знань своєї Батьківщини.Переконана, що національно-патріотичне виховання дітей – довготривалий процес, розпочинається він змалечку і не закінчується в дорослому віці. Дане свято підтверджує вищесказане.

 4. По-перше, я підтримую кожного вчителя і висловлюю свою вдячність за бажання долучити серця маленьких дітей до України, виховувати їх справжніми патріотами.Цьому сприяють подібні заходи. Але не всі завдання для конкурсів є продуманими і поєднаними однією темою.

 5. Такий захід, дійсно. пробудить пізнавальні інтереси дітей до історії рідної землі, її культури і побуту. Діти не просто читають завчені вірші, а й думають, пригадують, що вони знають про минуле свого народу й про його сьогодення. Цікаво і динамічно. Дякую.

 6. Патріотичне пізнавально – розважальне шоу “Я люблю Україну” повністю виправдовує свою назву. Всі завдання стосуються Батьківщини: символів державних і національних, атрибутів свят і народних забав, кулінарних вподобань українців та багато іншого. Конкурсна програма розбавлена піснями і роботою з вболівальниками, якім не до суму на цьому шоу. Фінальний танець об єднав усіх присутніх, не лишивши окремо переможців і переможених.