Заходи для початкової школи з метою виховання любові до рідної землі, традицій свого народу

Заходи для початкової школи з метою виховання любові до рідної землі, традицій свого народу
Сприяти розширенню кругозору дітей,вивченню традицій та звичаїв.Виховувати і пробуджувати пізнавальні інтереси до історії рідної землі, її культури, побуту, виховувати почуття любові до рідної мови, до своєї Батьківщини. Сприяти розвитку акторських здібностей.

Вікно перегляду документа

 • : Шимчик Світлана Вячеславівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Одеська спеціалізована школа №121
 • Заходи для початкової школи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Такий захід виховує в учнів і любов до рідної мови, і любов до рідного краю, традицій та звичаїв народу, культурної спадщини. Зі світлин видно, що захід було реалізовано, а учні стали його активними учасниками (чого вартує лише танець!!!!!). Не сумніваюсь, що учасники та глядачі отримали незабутні враження від патріотичного свята “Я люблю Україну”. Дякую!

 2. Виховний захід дуже динамічний, веселий, розвиває мислення у дітей, уяву. Сподобались веселі конкурси та цікаві задання запропоновані автором. Матеріал є актуальним у наш час. Стане в нагоді багатьом вчителям початкових класів. дякуємо вам за вашу працю!

 3. В даний час матеріальні цінності домінують над духовними, тому у дітей спотворені уявлення про доброту, милосердя, великодушності, справедливості, громадянськості і патріотизм.Сподіваюся, що подібні заходи допоможуть сформувати всебічно розвиненого громадянина і патріота в естетичних, культурних, моральних і фізичних відносинах. І якщо людина через роки усвідомлює і зрозуміє те, що їй говорили в школі, значить, наша робота приносить позитивні результати. А в цьому і є мета освіти і виховання.

 4. Захід емоційно насичений, сприяє розвитку громадянської активності. Завдання охоплюють різні сфери знань своєї Батьківщини.Переконана, що національно-патріотичне виховання дітей – довготривалий процес, розпочинається він змалечку і не закінчується в дорослому віці. Дане свято підтверджує вищесказане.

 5. По-перше, я підтримую кожного вчителя і висловлюю свою вдячність за бажання долучити серця маленьких дітей до України, виховувати їх справжніми патріотами.Цьому сприяють подібні заходи. Але не всі завдання для конкурсів є продуманими і поєднаними однією темою.

 6. Такий захід, дійсно. пробудить пізнавальні інтереси дітей до історії рідної землі, її культури і побуту. Діти не просто читають завчені вірші, а й думають, пригадують, що вони знають про минуле свого народу й про його сьогодення. Цікаво і динамічно. Дякую.

 7. Патріотичне пізнавально – розважальне шоу “Я люблю Україну” повністю виправдовує свою назву. Всі завдання стосуються Батьківщини: символів державних і національних, атрибутів свят і народних забав, кулінарних вподобань українців та багато іншого. Конкурсна програма розбавлена піснями і роботою з вболівальниками, якім не до суму на цьому шоу. Фінальний танець об єднав усіх присутніх, не лишивши окремо переможців і переможених.