mail@urok-ua.com

Позакласні заходи для 5-11 класів з патріотичного виховання

Позакласні заходи для 5-11 класів з патріотичного виховання
заходи спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму,гордості за рідний народ та незламність його духу

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

  • : Бузовська Любов Володимирівна
  • : заступник директора з НВР,учитель зарубіжної літератури
  • : Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 Кролевецької районної ради Сумської області
  • Патріотичні заходи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Прекрасне гасло виховної роботи “Хай буде мир на нашій рідній Україні!”. Ваші заходи можуть бути корисними для класних керівників, адже виховують в учнів патріотичні почуття, є цікавими. Дякую!

  2. Я вважаю, що розробки виховних заходів знайдуть своїх прихильників. Деякі роботи я вже взяла собі на замітку, тому обов*язково ними скористаюсь. Дякую за матеріал!

  3. Виховні позакласні заходи актуальні, на часі. На мою думку, гармонійно поєднано матеріал – це вірші, пісні,фото, презентація. Такі заходи – це данина поваги до наших захисників, до ветеранів, оскільки молоде покоління має наглядний приклад. Дякую.

  4. Насправді, цікаві конспекти проведення виховних заходів, але, на мою думку, вони авторські (робочі). Для розміщення в соціальних мережах варто було б вичитати матеріал і видалити слова – імена та прізвища учасників дійства. А так, спасибі!

  5. Автор представила два позакласні заходи з патріотичного виховання, які сповнені глибокого змісту .Вдало підібрані пісні ,вірші, сумна статистика надихають на роздуми про героїчну долю українського народу.Такі заходи зараз надзвичайно актуальні і потрібні, адже єдине чим ми можемо віддячити загиблим синам України – це наша пам’ять про них.

  6. Сценарій супроводжувався мультимедійним додатком: презентація з фотографіями..Тема заходу була актуальною, використана презентація відповідала естетичним нормам, віковим особливостям учнів.