mail@urok-ua.com

Виховний захід з патріотичного виховання для учнів 5-9 класів: “Ми-українці!”

Виховний захід з патріотичного виховання-зустріч з учасником АТО-Харуком Русланом Вікторовичем.Основне завдання заходу:розвивати патріотизм та виховувати повагу до захисників нашої Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Під час заходів патріотичного спрямування ніщо так не вражає учнів , як зустріч із героєм – учасником АТО , який жертвував собою заради рідного краю, ризикував своїм життям та свободою, підставляв своє плече побратимам. Бажаю усім мирного неба!

  2. Почуття патріотизму настільки багатогранно за своїм змістом (це і любов до своїх рідних місць, і гордість за свій народ, за свою батьківщину, і відчуття відповідальності за сьогодення і майбутнє своєї країни ), що виховання патріотичних почуттів було, є і буде одним з головних складових виховання високоморального громадянина України
    Не вистачило : інсценізації та танка.

  3. Тема патріотизму актуальна завжди. Особливо актуальною стає ця тема сьогодні, в наші дні.Почуття патріотизму настільки багатогранно за своїм змістом (це і любов до своїх рідних місць, і гордість за свій народ, за свою батьківщину, і відчуття відповідальності за сьогодення і майбутнє своєї країни ), що виховання патріотичних почуттів було, є і буде одним з головних складових виховання високоморального громадянина України.
    Захід пронизаний словами любові до Батьківщини,свого народу, сподобалось,що була зустріч з участников АТО. Не вистачило: інсценізації та танка.