mail@urok-ua.com

Виховний захід для учнів 1-4 класів, на тему : Небесна сотня. Герої не вмирають!

Виховний захід для учнів 1-4 класів, на тему : Небесна сотня. Герої не вмирають!
Кожен з нас знає, що відбувається на тереторії нашої країни. Зима – що змінила життя кожної людини, тепер це повинні знати і діти. У цій публікації викладено матеріал для проведення виховної години з дітьми 1-4 класів. Матеріали підібрано ретельно та конкретно, цікаві та пізнавальні відео, поезії наших побратимів допоможуть краще розповісти дітям , що насправді відбувається у нашій Україні, та виховани у них патріотизм , любов до своєї країни.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Погоджуюсь із думкою колеги, що матеріал можна доповнити поясненнями. Герої не вмирають, вони вічно живують у наших серцях, а їхні вчинки – це приклад мужності та сили духу! Для маленьких учнів матеріал є непростим, тому проведена робота потребує значних зусиль вчителя.

  2. Тема не тільки актуальна, але й дуже важка морально та емоційно. А дітям, що живуть на мирній територіі взагалі важко зрозуміти всю глибину проблеми. Сам матеріал хороший та, мабуть, не для 1-2 класу. Я би додала ще словникову роботу для кращого розуміння слів “патріот”, “гідність”, “Євромайдан”.