mail@urok-ua.com

Виховний захід з національно-патріотичного виховання “Урок Миру”

Метою даного заходу є розширення знань учнів про важливість миру на землі; формування у молодших школярів таких понять як “патріот”, “дружба”, “мир”, “доброта”; виховання доброзичливого ставлення один до одного.

Очікувані результати:

Засвоєння інформації про День Миру;
Оволодіння навичками колективної роботи; взаємодопомоги у вирішенні проблем.

Вікно перегляду документа

Презентація до заходу

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую, що звертаєтеся до вічної теми – теми дружби і любові, злагоди і миру поміж людьми. Та найбільше в світі щастя – це мир на землі, це найбільше благо. На Вашому заході звучать пісні, легенди та вірші про Україну, використані інтерактивні вправи, презентація. Тема досить актуальна.

  2. Дуже сподобався Ваш урок, який справді потрібен усім людям на Землі. Вдале використання інтерактивних вправ, чудова легенда, насичена презентація до розробки уроку. Дякую! Бажаю Миру!!!!!

  3. Захід є актуальним, питання миру наразі стоїть гостро. Сподобалося коло єднання, зачитування листів бійцям. Захід не може залишити когось осторонь.

  4. Заходи національно-патріотичного спрямування завжди є актуальними, тому розробкою зможуть скористатися Ваші колеги. Гарні вірші, цікава легенда про Україну не можуть бути поза увагою учнів. Дякую!