Освітній модуль “До джерел народних традицій” для дітей дошкільного віку

Автор публікації
Автор матеріалу: Освітній модуль “До джерел народних традицій” для дітей дошкільного віку
Посада: Вихователь-методист
Місце роботи: КДНЗ № 6 "Васильок" Василівської міської ради Запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Народні традиції та звичаї – то дійсно невичерпна криниця досвіду, джерело, яке тече, усіх напуває і від цього не всихає, не міліє. Рік від року в ньому прибуває живляча та цілюща вода, яку всі п’ють, напиваються, стають здоровішими. Тож потрібно частіше пити зі струмків народних традицій, не каламутити це споконвічне джерельце, не закидати його камінням, як старе і віджите. Нинішній етап розвитку нашого суспільства гостро ставить проблему формування любові та поваги до рідної мови, народних звичаїв, традицій, свят, обрядів, символів та реліквій, які мають великий пізнавально-виховний потенціал. Виховання дітей на основі національної обрядовості вирішує відразу кілька виховних проблем: виховання любові до рідного краю; естетичне та моральне виховання дітей; формування громадянської свідомості.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Кропітка та плідна робота проведена по патриотичному вихованню дошкільника. Досвід роботи дуже чітко розписан .Мета та завдання досягнені .Цей проект допомагає сформувати вихованця, як патріота, гідного представника свого народу. Патріотичне виховання – одна із складових систем гармонійного розвитку дошкільника.
    Дякую.

  2. Цікава, змістовна робота, яка потребує кропіткої роботи. Вихователем все згруповано, розписано по календарних циклах. Дана робота буде в нагоді вихователям та вчителям початкової ланки.Дякую за змістовну роботу.