super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом соціально-морального розвитку з дітьми раннього віку в першій молодшій групі

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом соціально-морального розвитку з дітьми раннього віку в першій молодшій груп...

Заняття призначене для проведення з дітьми 3-х років. Приоритетна мета заняття – вчити позитивно відгукуватися на пропозицію спільної діяльності з дорослим, прищеплювати правила ввічливості; формувати в малят доброзичливе ставлення до інших, вміння відгукуватися на прохання про допомогу, проявляти співчуття, людяність. Конспект відповідає вимогам Освітньої програми для дітей2-7 років “Дитина”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. За допомогою гри, казкових героїв, руханок, пісень створюється мережа комунікації для дітей такої вікової категорії. Заняття має й виховне значення, пізнавальний інтерес дітей розвивається – і це все позитив. Дякую.

  2. Особливо продуктивне застосування інтеграційного підходу до формування й удосконалення у дошкільників мовленнєвої діяльності, особливо на заняттях з мовленнєвого спілкування. У цьому Вам допомагає мовна гра, колискова пісня, прихід казкового персонажу, пісенька-потішка, рухлива гра.