Конспект заняття з соціально – морального розвитку для дітей другої молодшої групи

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект заняття з соціально – морального розвитку для дітей другої молодшої групи
Посада: вихователь Городищенського ЗДО №2 "Зірочка"
Місце роботи: Городищенський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №2 "Зірочка"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дошкільне дитинство є періодом інтенсивного розвитку дитини. Від рівня цього розвитку значною мірою залежить успішність її розумового, фізичного, естетичного виховання, стан сформованості загальнонавчальних умінь і навичок. Якщо систему роботи із соціально – морального розвитку дітей організувати у дошкільному навчальному закладі належно, це, надалі, допоможе дітям перебороти труднощі в освоєнні навчальної діяльності.

Зі сприймання предметів і явищ оточуючого світу починається пізнання. Всі інші форми пізнання – запам’ятовування, мислення, уява – будуються на основі образів сприймання, є результатом їх переробки. Тому нормальний розумовий розвиток неможливий без опору на повноцінне сприймання.

В дитячому садку дитина навчається малюванню, ліпленню, конструюванню, знайомиться з явищами природи, починає засвоювати основи математики і грамоти. Оволодіння знаннями і вміннями з усіх областей вимагає постійної уваги до зовнішніх якостей предметів, їх обліку та використання.

Конспект заняття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Заняття з соціально – морального розвитку допомагає виховати у дітей чесноти. Подобається підбір вправ, ігор. Казка дозволяє зосередити увагу дітей, пробуджує думку. Фізкульхвилинка пов*язана з тематикою заняття.