Конспект заняття з патріотичного виховання дітей молодшої групи Тема: “Мій перший віночок”.

Автор матеріалу: Конспект заняття з патріотичного виховання дітей молодшої групи Тема: “Мій перший віночок”.

Конспект заняття з патріотичного виховання дітей молодшої групи Тема: “Мій перший віночок”.
дати дітям поняття про український національний одяг. Поглибити знання дітей про український віночок , символічне значення квітів у вінку. Вчити викладати і наклеювати окремі елементи предмета, що складається з кількох частин. Продовжувати розвивати у дітей образне сприймання, відчуття кольору та діалогічне мовлення. Виховувати емоційно-естетичні почуття, акуратність у роботі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вихователь в доступній для дітей ігровій формі дала інтересний матеріал про українській національний одяг та доступно познайомила з квітами і кольорами віночка. Сподобалась кінцівка на логічне мислення! Дякую.

  2. З наймолодшого віку діти повинні дізнаватися, на доступному для них рівні,про джерела українського народознавства. Вихователь майстерно знайомить вихованців про український національний одяг, веде навчальний діалог. Дякую!

  3. Мені дуже сподобалось заняття, роздрукувала собі в папку накопичень.Патріотичне виховання дуже актуальне і Ваше заняття допомогає залучати малят до вивчення історії та культури нашого народу, починаючи з ранього віку.

  4. При складанні сценарію свята були враховані вікові особливості вихованців. Методика проведення заходу відповідає завданням навчально-виховного процесу, а також інтересам вихованців та рівню їх розвитку. Подібні заходи патріотичного виховання слід проводити з дітками, залучати їх потрохи до вивчення історії і культури свого народу. Сподобалось абсолютно все.