Конспект заняття з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) з використанням електронного додатку журналу «Джміль»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект заняття з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) з використанням електронн...
Посада: Вихователь
Місце роботи: ДНЗ №2 м.Шостка,Сумська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект заняття з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) з використанням електронного додатку журналу «Джміль».Вчити розуміти значення і красу декоративного мистецтва. Долучати дітей до рідної культури, допомогти їм увійти в світ прекрасного, вчити бачити й почувати неповторні сполучення фарб природи, навчити дітей бачити естетичні властивості предметів, розмаїтість і красу форми, сполучення кольорів і відтінків. Долучити дітей до чарівного світу народного мистецтва, навчити прийомів виконання декоративних елементів, основ композиції та кольорознавства; збагатити уявлення дітей про симетрію, ритм, колорит; розвивати естетичний смак, спонукати до творчого зростання та самовираження.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *