mail@urok-ua.com

Національне свято для учнів старшого віку “Нема без кореня рослини, а людей без Батьківщини”

Розробка позакласного заходу стане в нагоді вчителю української мови під час проведення предметного тижня, чи педагогу – організатору для проведення національного свята. Сценарій свята містить цікаву інформацію про деякі звичаї і традиції українського народу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
55

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Автор дуже глибоко підійшла до питання патріотизму. Багато інформації надається про вишиванку, тим самим Світлана Анатоліївна ніби хоче донести значущість цієї частини гардеробу для справжнього українця, а не лише розглядаючи її як модний зараз тренд. Дякую автору за гарну роботу.

  2. Здавалося б не нова тема, але автор зуміла її осучаснити, показати актуальність, навіть “модність” на народні обереги. Допомагають уявити загальну картину вміщені в сценарії фото. Хотілося б, щоб був добавлений текст сценки сватання, з фото зрозуміло, що така була. Дякую!

  3. Вчитель пропонує учням на святі ознайомитись зі звичаями і традиціями українського народу.Сподобалось. що розробку супроводжують фотосвітлини свята. Як цікаво поглянути на дівчаток. що вишивають, співають, присутня інсценізація.