super@urok-ua.com

Сценарій виховної години для 5-7 класу за темою “Щоб у серці жила Україна”

Автор матеріалу: Сценарій виховної години для 5-7 класу за темою “Щоб у серці жила Україна”

Конспект виховного заходу, який можливо використовувати на класній годині або уроках історії для 5-8 класів. До конспекту вміщені всі роздаткові матеріали та презентація.

Конспект заходу

Вікно перегляду документа

Презентація до заходу

Вікно перегляду презентації

  • : Зацаринна Наталія Петрівна
  • : вчитель історії та правознавства
  • : школа І-ІІІ стуренів №27 Шевченківського району м.Києва
  • Сценарій виховної години для 5-7 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. “Сьогодні зранку їхала в метро” – це родзинка Вашого заходу. Бажаю натхнення та успіхів у написанні авторських творів! Не можу не сказати про легенду , яка спонукає до роздумів, є хвилюючою, тому обов”язково використаю у своїй роботі. Дякую!

  2. Хороша розробка, в якій автор використовує багато цікавих завдань: кросворд, акровірш, роботав групах, завдання з народознавства, історії. Використана чудова легенда про свічку надії. Також зацікавив вірш, я так розумію, авторський “Сьогодні зранку їхала в метро”. Творчих успіхів вам!

  3. Готуючись до проведення виховної години, вчитель ставить перед собою мету, яка детально сформульована на початку розробки, обирає потрібне обладнання. Сподобалась гра “Реставратори”, сценка “Сьогодні зранку їхала в метро”.

  4. Національно-патріотичне виховання – це головна мета виховання на даний час,тому обранна тема,актуальна. Автор підібрала доречні інтерактивні методи і прийоми. Залучила історію : минуле і сьогодення. В цілому гарний захід.
    Не сподобалось : розгадування кросвордів на карті ,а саме на державній символіці. Ми ж прищеплюємо любов до Батьківщини і нашої символіки – це прапор,Державна символіка і її не можна використовувати ,як роздатковий матеріал . Далі не зрозуміла в який момент використовувалась презентація. І для чого учням 5 -го класу знайомство ?