mail@urok-ua.com

Конспект виховної години на тему “Наша Вітчизна – Україна, держава європейська”

Виховна година дає можливість поглибити знання учнів про нашу державу, продовжувати ознайомлювати із національними символами України, формувати національну свідомість школярів. Виховувати любов до рідного краю, його історичного минулого та сучасного, формувати почуття патріотизму і любові до рідної Батьківщини.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тетяна Володимирівна пропонує гарний матеріал для виховної години або уроку, який відповідатиме даній тематиці. Сподобались завдання, особливо, коли збирають речі до скрині, літературна подорож. Дякую.

  2. Дуже багато можна знайти цікавого матеріалу на тему патріотичного виховання і ось ваша розробка не виключення. Сподобалась легенда про Європу. Якщо добавити елементи ІКТ, музики, чи відео, то вийде хороший виховний захід. Дякую.

  3. Не хочу образити автора, але цей захід схожий на урок, який проводиться за планом і розповідається про символи. Не бачила ще, щоб на виховній годині було “опрацювання нового матеріалу. ” Матеріал гарний, продумано все, але безбарвний, не дуже цікаво на ньому учням. Вибачте.