Гра – вікторина для учнів других класів “В моєму серці Україна”

Автор публікації
Автор матеріалу: Гра – вікторина для учнів других класів “В моєму серці Україна”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Маріупольська СШ І-ІІІ ст. №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

формувати в учнів уявлення про країну; розширити й поглибити поняття «Я — громадянин України»; розвивати мовлення дітей, їхній світогляд,пізнавальний інтерес до історії свого народу, своєї країни; виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину, патріо¬тизм, людяність, любов і повагу до Батьківщини — України.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Патріотичне виховання – один з основних напрямків виховної роботи класного керівника. Дана гра-вікторина допоможе нашим вихованцям в нестандартній формі засвоїти знання про рідний край, Україну. Дякую автору за цікаву публікацію!

  2. Галино Георгіївно! Ваша розробка повністю відповідає категорії – “Патріотичне виховання – в кожному слові та подиху”. Дякую. З вашого дозволу, візьму розробку для творчого доопрацювання. Сподобалися несподівані назви конкурсів, динаміка завдань, різноманітні форми, позитив і в центрі всього – любов до рідної землі. Дякую ще раз. Успіхів Вам!

  3. Вчитель під час гри розширює світогляд учнів, розвиває творчі здібності, виховує любов до Батьківщини завдяки різноманітним завданням.Розвивається бажання вивчати історію України, формується національна самосвідомість.Сподобалась гра “Ну, постривай!”