super@urok-ua.com

Розробка виховного заходу для 2 класу “Моя Охтирка – у моєму серці”

Автор матеріалу: Розробка виховного заходу для 2 класу “Моя Охтирка – у моєму серці”

Виховний захід “Моя Охтирка – у моєму серці” присвячений рідному містові. Учні познайомилися з історією виникнення міста, здійснили віртуальну подорож рідним краєм.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Захід виховує патріотичні почуття в учнів, навчає поважати та цінувати надбання пращурів, робити свій вклад для збагаченя національної культури. Впевнена, що учні відчувають гордість за своїх предків і вдячні їм за всі зусилля , докладені до розбудови міста на Ворсклі. Дякую!

  2. Гадаю, віртуальна подорож вдалася на славу. Учні почули багато цікавого, нового, поповнили свій багаж новими знаннями.Сподобалась фізхвилинка, складання правил жителів міста. Пісенний, ігровий матеріал прикрашає захід.

  3. Думаю, що учні здійснили захоплюючу віртуальну подорож рідним містом. Чудові вірші вдало оспівують красу рідного краю. Сподобалась фізкультхвилинка “Моє місто”, що оживила роботу учнів під час заходу. Гра “Буду – не буду” розвиває логічне мислення учнів, формує світогляд. Учнів точно зацікавив перегляд сюжету про Охтирку. Гарна ідея з побажаннями. Діти за свою старанність та сердечність отримують солодку нагороду – смачний коровай. Дякую!