Підготовка до НМТ: як краще підготуватися, щоб отримати хороші результати?

У зв’язку з воєнними діями на території України замість ЗНО був введений новий формат оцінювання знань, а саме – національний мультипредметний тест. Вдале складання цього тесту не тільки є умовою для отримання атестата про закінчення школи, а й дає змогу вступити у вищий навчальний заклад. НМТ складається із трьох блоків: українська мова, історія України та математика. Кожен із блоків включає 20 завдань. Відповідно, слід мати належні знання з усіх цих предметів з ухилом на той, який буде потрібен для вступу у ВНЗ. Для вступу на деякі спеціальності також треба надавати результати НМТ з біології, англійської мови, фізики, хімії, географії.

Підготовка до НМТ

З огляду на обставини, далеко не завжди можливо самостійно вивчити обов’язкові та додаткові предмети на потрібний рівень. Надолужити знання можна на спеціалізованих курсах або під час занять з репетиторами. Так, центр підготовки абітурієнтів Грант пропонує якісну підготовку до тесту з висококваліфікованими викладачами. Заняття можуть відбуватися як очно, так і в режимі онлайн. Для складання мультипредметного тесту більшість вступників надає перевагу саме співпраці з надійними центрами підготовки.

Чому найдоречніше готуватися до НМТ в центрах підготовки абітурієнтів?

Підготовка до НМТ

Курси підготовки до ЗНО були популярні ще до заміни його мультипредметним тестом у зв’язку з вищою результативністю порівняно з самостійним вивченням матеріалу чи уроками від репетиторів. У випадку зі складанням НМТ вибір на користь курсів пов’язаний з такими перевагами:

  1. Відсутність потреби самостійно шукати кваліфікованих та досвідчених викладачів, які зможуть якісно підготувати до тесту. У навчальних центрах відповідально ставляться до підбору викладацького складу, тому можна не сумніватися, що абітурієнт отримає належні знання.
  2. Групові заняття сприяють вищій мотивації при засвоєнні матеріалу. Спостерігаючи за успіхами інших, учні надихаються їх результатами та прагнуть досягти таких же, або й кращих, показників.
  3. Продумана навчальна програма. Вона включає теоретичну та практичну частину, й регулярний моніторинг знань, умінь та навичок, з роботою над помилками, щоб уникнути їх під час тестування.
  4. Розділення учнів на групи залежно від рівня знань та обраного розкладу.

Крім цього, здійснюється адаптація до складання НМТ. Завдяки роботі над навчальними тестами та їх структурою учень зможе легко зорієнтуватися у завданнях під час тестування.

У яких ситуаціях можна звертатися до репетиторів?

Якщо майбутній вступник має достатньо високий рівень знань із необхідних предметів, але є певні прогалини в окремих темах, можна звернутися до кваліфікованого репетитора. Він повинен не просто добре знати свій профільний предмет та методику його викладання у школі, а й знати, що зовнішнє незалежне тестування має свої особливості, які слід обов’язково враховувати. Ідеально, щоб у репетитора був досвід успішної підготовки учнів до ЗНО, і він міг підтвердити, що завдяки роботі з ним ці учні змогли вступити у вищий навчальний заклад для отримання бажаної спеціальності. Адже, якщо учні при співпраці з цим репетитором здали на високі бали ЗНО, підготовка до нього була якісною. Обов’язково, щоб діяльність репетитора була зареєстрованою – якщо викладач надає свої послуги нелегально, про жодні гарантії ефективності підготовчих уроків не може йти мови.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *