Конспект уроку з української мови для 7 класу з теми “Узагальнення й систематизація знань, умінь і навичок учнів з теми “Дієслово”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 7 класу з теми “Узагальнення й систематизація знань, умінь і навичок учнів з...
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Загальноосвітня школа №21 м. Житомир

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку з української мови в 7 класі. Узагальнюючий урок з теми « Дієслово» за формою гри « Мовний брейн – ринг». Така ігрова форма організації навчальної діяльності дозволяє дітям невимушено повторити та узагальнити вивчений матеріал, а вчителю – перевірити знання учнів. У додатках – картки до теми уроку. Використані інтерактивні форми роботи з учнями.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Розробка уроку мені дуже сподобалась. Вражає різноманіття добре продуманих завдань, завдяки яким можна задіяти всіх учнів до навчальної діяльності. Конкурси цікаві та розвивальні. Матеріал насичений. Дякую!

  2. Урок сплановано таким чином, що дійсно учні повторюють вивчений матеріал, і це проходить у формі гри. Може, 9 турів забагато, але завдання охоплюють весь матеріал з теми.