mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови “Узагальнення та систематизація вивченого з розділу «Дієслово»”

Розробка уроку з теми” Узагальнення та систематизація вивченого з розділу «Дієслово»” містить завдання та вправи,які дають можливість перевірити і узагальнити засвоєння учнями 7 класу навчального матеріалу з даної теми.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
288

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Така форма роботи викликає позитивні почуття,установки,що стимулюють інтерес,вольові зусилля до подолання труднощів.Тобто ,навчальна робота не набридає дітям,а стимулює відповідальність та організованість.Дякую

  2. Урок-подорож є завжди вдалою формою для проведення уроку, особливо уроку закріплення чи узагальнення навчального матеріалу. Вчитель вдало поєднала різноманітні вправи. Розробила презентацію до уроку. Проте, гадаю, що можливо, краще було б внести в конспект уроку деяку казковість, чарівність: вигадати цікаві назви зупинкам, сказати “Нумо до вагончиків сідайте, ми вирушаємо!”. 7 клас все ще діти і вони люблять бавитись, а ще , це буде для них певною розрядкою.

  3. Урок у формі подорожі є цікавим. Ви підібрали гарні завдання для учнів, за якими можна узагальнити вивчений матеріал. Думаю, що домашнє завдання (№3) творчого характеру учнів зацікавить. Дякую!

  4. Ви в цікавій формі провели узагальнюючий урок.Цікаві, обдумані, систематизовані завдання-зупинки, вправи, за допомогою яких можна оцінити обєктивно учнів. Дякую за роботу.