Конспект уроку з української мови “Узагальнення та систематизація вивченого з розділу «Дієслово»”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови “Узагальнення та систематизація вивченого з розділу «Дієслово»”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: ООЗ " Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку з теми” Узагальнення та систематизація вивченого з розділу «Дієслово»” містить завдання та вправи,які дають можливість перевірити і узагальнити засвоєння учнями 7 класу навчального матеріалу з даної теми.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Звісно ж, уроки-подорожі більше подобаються учням, ніж буденні навчальні заняття. Майже всі прийоми на таких нестандартних уроках відзначаються ігровим стимулюванням. Для відчуття більшої реальності “мандрівки” використана презентація як наочний матеріал до уроку. Дякую.

  2. Така форма роботи викликає позитивні почуття,установки,що стимулюють інтерес,вольові зусилля до подолання труднощів.Тобто ,навчальна робота не набридає дітям,а стимулює відповідальність та організованість.Дякую

  3. Урок-подорож є завжди вдалою формою для проведення уроку, особливо уроку закріплення чи узагальнення навчального матеріалу. Вчитель вдало поєднала різноманітні вправи. Розробила презентацію до уроку. Проте, гадаю, що можливо, краще було б внести в конспект уроку деяку казковість, чарівність: вигадати цікаві назви зупинкам, сказати “Нумо до вагончиків сідайте, ми вирушаємо!”. 7 клас все ще діти і вони люблять бавитись, а ще , це буде для них певною розрядкою.

  4. Урок у формі подорожі є цікавим. Ви підібрали гарні завдання для учнів, за якими можна узагальнити вивчений матеріал. Думаю, що домашнє завдання (№3) творчого характеру учнів зацікавить. Дякую!

  5. Ви в цікавій формі провели узагальнюючий урок.Цікаві, обдумані, систематизовані завдання-зупинки, вправи, за допомогою яких можна оцінити обєктивно учнів. Дякую за роботу.