Конспект уроку з української мови 7 клас “Узагальнення та систематизація вивченого з теми “Прикметник”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови 7 клас “Узагальнення та систематизація вивченого з теми “Прикметник”
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Криворізька ЗОШ №79 І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку розрахований на вчителів української мови та літератури, які працюють у сьомому класі. Містить у собі завдання для узагальнення та систематизації знань учнів про морфологічні ознаки прикметника, його синтаксичну роль. Учні ,використовуючи дидактичний матеріал про рідне місто Кривий Ріг, виконують практичні завдання,займаються вибірково – пошуковою роботою, творчо моделюють текст.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок сучасний та незвичайний. Дуже вже полюбляють учні уроки рідної мови у формі подорожі. Цікавинкою уроку є навіть те, що учень перевтілюється в образ Прикметника. Завдяки вдало підібраному матеріалу діти мають гарну можливість дізнатись багато чого цікавого про Кривий Ріг. Вчителем підготовлено багато цікавих завдань, самі їхні назви є креативними . Вправа “Комплімент” навчає учнів бути доброзичливими по відношенню до інших. Урок побудований із захоплюючих зупинок. Мені сподобалися усі зупинки уроку, але найбільше – “Спортивна” і “Творча”. Я б і сама у ролі учня пограла у “Лінгвістичний волейбол”. Це хороший урок узагальнення знань учнів. Дякую!

  2. Гарно продуманий урок у вигляді подорожі рідним містом. Охоплено весь матеріал для повторення. Тільки домашнє завдання займе великий обсяг часу: і повторити все до контрольної роботи, і творча робота. .