mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови у 6 класі з використанням анімованих відеофрагментів. Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Фразеологія»

Конспект допоможе вдосконалити вміння використовувати фразеологізми в усному і писемному мовленні, містить анімовані відеофрагменти. Мультимедійні технології можуть допомогти викладачеві коригувати навчальний процес, враховуючи інтереси і можливості учнів, що прискорить процес навчання, покращить якість засвоєння матеріалу.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
289

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Урок непоганий.Але тема уроку вагоміше звучить,ніж сам урок.Думала,що презентація заповнить ці прогалини.Але презентація зроблена на рівні звичайного школяра.Тільки 7 слайд сподобався.Дякую

 2. Мене зразу заінтригувала назва уроку, у якому використовуються анімовані відеофрагменти. Думаю, що для учнів шостого класу це теж цікаво. Для підсумкового уроку такий спосіб систематизації знань, на мою думку, доречний, позаяк візуалізований навчальний матеріал запам’ятовується краще.
  Дякую.

 3. Повністю погоджуюсь із попереднім коментарем, тому що над розробкою уроку потрібно ще попрацювати. Презентація може зацікавити учнів. Дякую! Бажаю Вам натхнення!

 4. Розробка уроку не погана, проте для мене є деякі непорозуміння. Перша мета, яку Ви ставите перед собою це – узагальнення вивченого з теми. Тип уроку – інформаційно-ігровий проект. Структура ж уроку містить лише актуалізацію опорних знань, а потім відразу підсумок. Презентація ж заохотить учнів до роботи.