mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови у 8 класі на тему “Речення зі звертаннями, вставними і вставленими конструкціями. Систематизація та узагальнення вивченого”

Узагальнити й систематизувати знання учнів про речення зі звертаннями, вставними і вставленими конструкціями; удосконалювати пунктуаційні вміння й навички; розвивати спостережливість, уважність, кмітливість, виховувати любов до Матері, Батьківщини, рідної мови.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
План-конспект уроку з української мови у 8 класі на тему “Тире між підметом і присудком” План-конспект уроку з української мови у 8 класіТема: Тире між підметом і присудком.Мета: навчитися правилам постановки тире в простому реченні між підметом і присудком;виховувати естетичні почуття до краси природи рідного краю.План-конспект урокуПрезентація...
Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему: “Речення прості і складні, двоскладні й односкладні”. (Повторення) Перефразовуючи вислів"Як назвеш корабель, так він і попливе", на практиці впевнилась: як почнеш урок, так він і "пройде". Тому велику увагу приділяю організаційному моменту. Організаційний етап кожного уроку покликаний створювати атмосферу довіри та доброзичливості, забезпечити нормальну зовнішню об...
27

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ви гарно попрацювали над тим, щоб вивчити з учнями тему “Речення зі звертаннями, вставними і вставленими конструкціями. Систематизація та узагальнення вивченого”. Стільки різноманітних завдань! І групові форми роботи доцільні. Дякую.