Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему “Узагальнення й систематизація вивченого з розділу “Дієслово”. Морфологічний розбір дієслів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему “Узагальнення й систематизація вивченого з розділу “Ді...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дана розробка допоможе узагальнити й систематизувати знання семикласників з теми «Дієслово»; удосконалити вміння визначати морфологічні ознаки дієслова, його синтаксичну роль шляхом здійснення морфологічного розбору; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу про Т. Г. Шевченка підвищувати мовний етикет учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок узагальнення знань відповідає визначеній темі, меті. Вчитель застосовує інтерактивні вправи, роботу в парах, взаємоперевірку, присутня індивідуальна робота. Під час рефлексії використовується вправа “Сніжна куля”.

  2. Урок сплановано відповідно до програми.Учитель уміло поєднала лінгвістичну та соціокультурну тематики.Вдало підібрані всі завдання та цитати Т.Шевченка. Застосовуються різні форми роботи (індивідуальна та групова). Урок продуктивний.Дякую.