Конспект уроку з української мови для 7 класу. Тема “Узагальнення й систематизація вивченого з теми “Дієприслівник”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 7 класу. Тема “Узагальнення й систематизація вивченого з теми “Дієприс...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Торецької міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української мови для 7 класу Тема “Узагальнення й систематизація вивченого з теми “Дієприслівник” з мультимедійним супроводом.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Марина Петрівна визначила оптимальний зміст уроку відповідно до вимог навчальної програми і цілей уроку,спрогнозувала рівень засвоєння учнями наукових знань,сформованіссть умінь та навичок на кожному його етапі Урок-віночок мені спобався.Дякую

  2. Сподобалась “Мовленнєва розминка”, лінгвістичне змагання, гра “Редактор”, “Впіймай помилку”. Нестандартною є рефлексія. Урок пронизаний любов*ю до України, народних символів. Домашнє завдання містить творче зерно.

  3. Урок -віночок мені дуже сподобався, адже він насичений різними цікавими формами , методами роботи, а гасло заняття ” Пишу грамотно, говорю правильно!” налаштовує семикласників на активну роботу. Також вдало переплелися лінгвістична та соціокультурна теми. Зацікавив малюнковий диктант ( хочу застосувати і собі на уроці). Дякую за нові ідеї.