super@urok-ua.com

Різнорівневі тестові роботи для учнів 7 – х класів з тем “Дієслово”, “Дієприкметник”, “Дієприслівник”.

Автор матеріалу: Різнорівневі тестові роботи для учнів 7 – х класів з тем “Дієслово”, “Дієприкметник”, “Діє...

Різнорівневі тестові роботи для учнів 7 – х класів з тем “Дієслово”, “Дієприкметник”, “Дієприслівник”.
ЦІ РІЗНОРІВНЕВІ ТЕСТОВІ КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ СКЛАДЕНО ДЛЯ УЧНІВ 7 –Х КЛАСІВ, А ТАКОЖ ДЛЯ ПОВТОРЕННЯ ТЕМ «ДІЄСЛОВО», «ДІЄПРИКМЕТНИК», «ДІЄПРИСЛІВНИК» УЧНЯМИ СТАРШИХ КЛАСІВ.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Костенко Ірина Анатоліївна
  • : вчитель української мови і літератури
  • : Гвардійська ЗОШ І – ІІІ ступенів
  • Різнорівневі тестові роботи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дана праця вимагає клопіткої роботи. Контрольні завдання з морфології носять тестовий характер, що вимагає чинна програма з української мови. Диференційовані завдання передбачають індивідуальну роботу учнів відповідно до рівня навченості. За ключ до завдань щиро дякую.

  2. Ірина Анатоліївна при складанні тестових робіт дотримується диференційованого підходу, тому завдання призначені для учнів з різним рівнем досягнень.Пропонується з кожної теми два варіанти. Вчитель просто молодець!

  3. Професійно складені тестові контрольні роботи з урахуванням навчальних рівнів. Ірина Анатоліївна показала свій талант і майстерність. Буду чекати подібних розробок і за іншими класами. Дякую Вам.

  4. Дуже об”ємна і грунтовна робота. Різнорівневі тестові завдання складені відповідно до вивчених орфограм і правил. Завдання цікаві, продумані. Ще одним плюсом є ключ до завдань (для педагогів)

    1. Тетяна, дякую за відгук. Найближчим часом презентую ще декілька різнорівневих тестових завдань для учнів 5 – 7 класів, а також для 10 – 11 класів ( філологічний профіль).