Сценарій виховного заходу для початкової школи «МОВ ПОГАНИХ НЕ ІСНУЄ В СВІТІ, Є ЛИШЕ ПОГАНІ ЯЗИКИ»

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу для початкової школи «МОВ ПОГАНИХ НЕ ІСНУЄ В СВІТІ, Є ЛИШЕ ПОГАНІ ЯЗИКИ»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Журівська філія I-III ст. Рогатинської СЗОШ I-III ст. №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виховного заходу для початкової школи «МОВ ПОГАНИХ НЕ ІСНУЄ В СВІТІ, Є ЛИШЕ ПОГАНІ ЯЗИКИ»
Мова – це не тільки засіб порозуміння між людьми. У мові нація загодовує всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.
Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері… Метою виховного заходу є усвідомлення молодшими школярами того факту, що без мови людина нічого не варта, що мову потрібно вчити, любити і шанувати.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Прищеплення інтересу до знання державної мови, виховання патріотизму через вивчення культурної спадщини народу.У мові закладена мудрість народу. Хто не знає рідну мову, той не зможе пізнати історію свого народу і історію своєї Батьківщини,а ми вчителі є провідники до цього. Тому виховна робота не можлива в школі без проведення таких годин. Дуже цікавий захід особливо інсценізація

  2. Світлана Богданівна дбає про виховання мовної культури молодших школярів. В ігровій формі учнів навчають любити, берегти рідну мову. Віршований , музичний матеріал дібрано відповідно теми заходу. Дякую за гарну розробку!

  3. Цей сценарій легко і невимушено вчить любити рідну мову і рідну землю.З гумором демонструє недоліки нашого мовлення. Заставляє задуматись про те, що ми говоримо і як ми говоримо. І дуже вдало підібрана назва заходу.

  4. Дуже цікава інсценізація зустрічі звірят з Блудом, який завжди їх вводив в оману. Та звірятка зрозуміли, що без мови вони як без роду-племені. У такій грі можна навчити маленьких українців любити, цінувати і поважати свою рідну мову.