Музичне свято “Лише одна на світі Україна, а ми її доньки й сини” старша група дошкільного закладу

Автор публікації
Автор матеріалу: Музичне свято “Лише одна на світі Україна, а ми її доньки й сини” старша група дошкільного закладу
Посада: музичний керівник ДНЗ
Місце роботи: Лебединський ДНЗ "Ромашка"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Свято проводилось в старшій групі дошкільного закладу “Ромашка” м. Лебедина Сумської області. Використано в сценарії і мовний, і музичний матеріал про нашу Україну. Підсумовувалися знання дітей про державні символи, видатних особистостей Батьківщини. Виховуємо шану і повагу до ветеранів воєн, матерів, звичаїв та обрядів нашого народу. Таким чином ми виховуємо в дітей почуття гордості за нашу державу, наш народ, наші символи. Свято вийшло чудовим, веселим. Запрошені на свято ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники АТО отримали незабутні емоції, квіти, дарунки від дошкільнят. Завдяки партнерським відносинам “Дитина-родина-садок” ми вчимо дітей гордитись тим, що ми – українці.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже доцільно проведено свято, яке приурочене патріотичному вихованню дошкільника старшого віку. Дуже добре,що на свято були запрошені гості – ветерани,учасники АТО, а також батьки, які приймали беспосередню участь в впроведенні заходу, співаючи пісні.
    Гадаю,таке свято можна приурочити як до 16 січня – День Пам’яті кіборгрів в Україні , так і до 22 січня – День Соборності України.
    Дякую Вам за Ваше ставлення в розвитку патріотичності малят

  2. Дякую керівнику сайту за плідну співпрацю. Неочікувано та дуже швидко надрукували сценарій свята. Думаю, його вподобають не лише музичні керівники дошкільних закладів, а й вчителі шкіл, адже питання, які піднімаються під час свята, актуальні для дітей і молодших класів. Дякую. Приємно мати з вами справу.