mail@urok-ua.com

Виховний захід присвячений Дню пам’яті та примирення. «Знамена батьків несуть сини – онуки»

Сьогодні Україна та її громадяни стають безпосередніми учасниками творення історії, але не слід забувати про її минуле. Найбільш актуальним питанням сьогодні є виховання свідомого громадянина-патріота своєї держави, саме тому доречно проводити зустрічі учнів з ветеранами війни, учасниками бойових дій у Афганістані та учасниками АТО. Адже саме ці люди є яскравим прикладом мужності та героїчності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такий захід виховує почуття патріотизму. І відповідно до запропонованоі теми підібрані і ліричні рядки, і музичні композиціі. Зустріч з учасниками бойових дій створює емоційну атмосферу. Дякую.

  2. Такий захід відриває нас від буденного життя, показує зовсім інші реалії. Зустріч із очевидцями воєнних дій змінює людську свідомість, спонукає проявляти милосердя та доброту до інших, цінувати власне життя.

  3. Проводячи дані заходу в школі ми підводимо учнів до думки про необхідність розвивати в собі «пильність серця», не залишатися байдужими до чужого горя, чужого лиха. Чудовий ,емоційний сценарій. Дякую вам за розробку.