Конспект уроку з літературного читання 4-клас

Матеріали уроку можна використати не тільки для читання, але і на інших уроках.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Вчителька провела велику підготовчу роботу до уроку. Але не доведено, що “Двоє приятелів і ведмідь” — це байка. У конспекті є посилання на слайди (презентація із шести слайдів?).Не визначено домашнє завдання. Некоректно сформульовані окремі речення (Сьогодні не випадково наша розмова про ведмедя та його друзів, адже розпочинаємо вивчення нового розділу — “Байка”). Порада: перевіряйте написаний текст. Дякую.

  2. Цікаві завдання підібрані на етапі актуалізації опорних знань: робота з деформованим текстом та розгадування кросворду. Результати діяльності приводять до логічного оголошення теми та мети. Правильно і грамотно опрацьовується байка. Окремо спасибі за додатки.

  3. Вчитель нагадує учням про особливості байки, наводячи рядки вже вивчених. Низка творчих, інноваційних методів, оцінювання вчинків головних героїв, допомагають визначити головну думку твору . Цікавою є гра “Так чи ні”.

  4. Нещодавно сама проводила такий урок. Ще раз впевнююсь в тому, що кожен бачить стуктуру уроку та його наповнення по-своєму. Немає абсолютно ідентичних думок. Мені сподобалося, деякі види роботи взяла собі на замітку. Все чітко, продумано, методично грамотно описано. Спасибі.

  5. Дуже хороша підготовча робота. В повній мірі вчителька застосовує міжпредметні зв’язки. Важливе і завжди актуальне питання дружби. Хороша робота і над самою байкою: завдання сприяють розвитку творчих здібностей, також критичному мисленню. Все сподобалось. Дякую.

  6. Домінанта уроку – це формування морально-духовних цінностей у дітей молодшого шкільного віку. Урок продуманий, відповідає віковій категорії. Супроводом заняття є презентація ( на жаль, учитель не показала її). Тему розкрито, мети досягнуто. Дякую.