super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання 4 клас. Інтерактивний урок позакласного читання “Тарас Шевченко жити буде, Поки на землі житимуть люди”

Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання 4 клас. Інтерактивний урок позакласного читання “Тарас Шевченко жити буде, ...

Конспект уроку з літературного читання 4 клас. Інтерактивний урок позакласного читання “Тарас Шевченко жити буде, Поки на землі житимуть люди”
Це інтерактивний творчий захід для учнів 4 класу, у якому використано інноваційні технології навчання, показано фрагменти життя Т.Г.Шевченка – великого українського поета і художника, що виховують любов і повагу до його світлого образу.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Гарно переплітається проза із віршованими рядками. Насиченою є робота у групах. Розробка інтегрованого уроку є значною. Вчителі із користю зможуть запозичити запропонований матеріал.

  2. Вікторіє Іванівно! Дякую за публікацію уроку, розробку якого можна сміливо використовувати в середній школі. Як на мене, забагато інформації про життєвий шлях поета. Причому, після знайомства з нею стає сумно. Розумію, що в житті, особливо дитинстві, цієї людини було мало радості, але перед нами 9-10 – річні діти… Мрійливість Тараса оберігала його психіку від страшних життєвих потрясінь. Він сприймав світ інакше, ніж ми трактуємо його нашим сучасним школярам. Інакше, не “зацвіла ..б… калина”, і про соловейка не визріли б такі поетичні рядки, і взагалі, душа б не співала… І не мали б ми тоді Кобзаря. А так Бог беріг його від песимізму, відчаю тим, що посилав добрих людей, дав таланти, які він своєю працелюбністю і бажанням вчитися зумів виростити в геніальність. Про це треба говорити. Це ті самі життєві компетенції, які нам треба виховувати в учнів. Я зрозуміла це, коли один з моїх учнів сказав: “Ну що ж так сумно все і нудно у житті Тараса?”. Вустами дітей… А загалом, розробка заслуговує на увагу, наповнена різноманітними прийомами, формами та видами роботи. Може бути використана в роботі з учнями 4-6 класів. Успіхів!

  3. Вчитель добирає інноваційні методи, прийоми та форми роботи під час уроку. Психологічна розминка допомагає налаштуватися на плідну працю. Сподобалась картинна галерея в класі, складання асоціативного куща. Перегляд фрагменту фільму про життя Тараса додає родзинку в урок.

  4. Що ви говорите, яким віковим особливостям відповідає дана розробка? Для дітей 4 класу треба знать усю біографію Шевченка, щоб дати відповіді на всі ті питання, які заплановані у розробці. Після четвертого класу у дев`ятому вже немає чого робить. А сама назва уроку? Та вже тільки вона викликає страх – ” поки житимуть люди”. А потім ще все підсумували сенканом. Інноваційний захід – це не тоді, коли туди напхали всього і побільше, а коли для дітей і найцікавіше.

  5. Конспект уроку показав, що навчальний процес відбувається у взаємодії вчителя і учнів.Структура, методи та прийоми заняття відповідають інтерактивному навчанню. Заслуговує на увагу обладнання. Урок цікавий, продуктивний. Дякую.

  6. Тема уроку підібрана відповідно до вікових особливостей учнів, в наш час є актуальною. Уроки такого типу стимулюють учнів на подальші активні дії, дають їм змогу поміркувати. Добре, що застосували сенкан, твір-міркування та вірші, які діти складали вдома. Дякую!