mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання, 4 клас. Тарас Григорович Шевченко. “Реве та стогне Дніпр широкий…”

Під час уроку ознайомлено учнів з життям та творчістю Тараса Григоровича Шевченка, з його збіркою поезій “Кобзар”. Вчитель навчав відтворювати настрій пейзажної поезії, описувати власні відчуття, викликані художнім словом, виразно читати поезію, знаходити художні засоби. Урок сприяв розвитку спостережливості, образного мислення, уміння аналізувати і робити висновки. Вчитель виховував пошану до славного сина України, любов і шану до свого народу, гордість за рідну Україну.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конкретно проаналізувати конспект уроку не є можливим, бо окремі завдання окреслені схематично. Звичайно, сучасний урок літературного читання ( а саме той, який вчитель розміщує на сайті освітнього проєкту) важко уявити без презентації, вона б створила певний естетичний фон. Дякую.

  2. Весь конспект уроку пройнятий повагою і любов’ю до творчості Т.Г.Шевченка. Діти читали свої повідомлення і були літературознавцями, декламаторами, а це значить, що здійснили велику роботу у пошуках інформації. Такі уроки вдало виховують в учнів патріотизм, але аутотренінг не дуже вписався в таку структуру уроку.