mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання “Урок позакласного читання-Шевченко великий співець України!”для 3-го класу

Головна мета цього уроку розширити знання учнів про національного поета-генія українського народу; викликати почуття симпатії до малого Тараса, до його природнього розуму, допитливості, хисту, співчуття до його нелегкого життя; зацікавити школярів прочитаним і почутим; розвинути усне мовлення, вміння коментувати, робити висновки; виховувати пошану до історичного минулого нашого народу, повагу до творчої спадщини митця.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
474

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мені сподобалася мовна розминка, інсценування “Розмова малого Тараса з матір’ю”, пісня, вікторина “Чи знаєш ти твори Шевченка?”. Взагалі, дуже насичений цікавими фактами урок, пізнавальний. Дякую за розробку!

  2. Юлія Генадіївна навчає і виховує творчих учнів, бо лише таким під силу виконати весь обсяг різнопланових завдань, так старанно і вдало розроблених учителем. Захоплює робота з художніми картинами, до яких слід дібрати рядочки з віршів Т.Г.Шевченка та виділення кольором зайвого рядка.

  3. Урок творчого характеру, розвивальний. Простежується попередня робота, адже учні надають потрібну інформацію. Сподобався текст-анаграма, виділення кольором окремих рядків вірша та можливість спробувати себе в ролі поета. Дякую!