super@urok-ua.com

Урок з літературного читання у 2 класі. Позакласне читання. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Автор матеріалу: Урок з літературного читання у 2 класі. Позакласне читання. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Урок позакласного читання у 2 класі покликаний поглибити знання учнів про життя і творчістьТараса Шевченка, його дитячі роки. Дослідницька робота в групах на краєзнавчому матеріалі, інсценізація творів Шевченка, декламування віршів поета, короткий огляд живописної спадщини митця – всі ці види роботи сприяють розвитку творчої уяви дітей, їхнього мовлення. Виховують почуття гордості за національного генія України.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий за змістовим навантаженням урок позакласного читання про Тараса Шевченка. Вдало обрана робота в групах (дітям це подобається). Але мета заняття сформульована загальними фразами. Дякую.

  2. Вчитель вдало планує навчальну діяльність на уроці. Розпочинає з обрання настрою, використовує акровірш для мотивації навчальної діяльності. Кожна група звітує про свою роботу. Учні дізналися багато нового на уроці.

  3. Гарна структура уроку позакласного читання. Цікавою є робота в групах, усі учні класу задіюються. Вдала ідея з інсценізацією. Усе сподобалось. Такий урок покликаний розвивати творчу уяву дітей та їхнє мовлення, виховувати гордість за Тараса Шевченка. Дякую!