mail@urok-ua.com

Урок з літературного читання у 2 класі. Позакласне читання. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Урок позакласного читання у 2 класі покликаний поглибити знання учнів про життя і творчістьТараса Шевченка, його дитячі роки. Дослідницька робота в групах на краєзнавчому матеріалі, інсценізація творів Шевченка, декламування віршів поета, короткий огляд живописної спадщини митця – всі ці види роботи сприяють розвитку творчої уяви дітей, їхнього мовлення. Виховують почуття гордості за національного генія України.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 оцінок. Рейтинг публікації: 3.6 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
48

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Вчитель вдало планує навчальну діяльність на уроці. Розпочинає з обрання настрою, використовує акровірш для мотивації навчальної діяльності. Кожна група звітує про свою роботу. Учні дізналися багато нового на уроці.

  2. Гарна структура уроку позакласного читання. Цікавою є робота в групах, усі учні класу задіюються. Вдала ідея з інсценізацією. Усе сподобалось. Такий урок покликаний розвивати творчу уяву дітей та їхнє мовлення, виховувати гордість за Тараса Шевченка. Дякую!