Урок з літературного читання у 2 класі. Позакласне читання. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок з літературного читання у 2 класі. Позакласне читання. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. №14

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок позакласного читання у 2 класі покликаний поглибити знання учнів про життя і творчістьТараса Шевченка, його дитячі роки. Дослідницька робота в групах на краєзнавчому матеріалі, інсценізація творів Шевченка, декламування віршів поета, короткий огляд живописної спадщини митця – всі ці види роботи сприяють розвитку творчої уяви дітей, їхнього мовлення. Виховують почуття гордості за національного генія України.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий за змістовим навантаженням урок позакласного читання про Тараса Шевченка. Вдало обрана робота в групах (дітям це подобається). Але мета заняття сформульована загальними фразами. Дякую.

  2. Вчитель вдало планує навчальну діяльність на уроці. Розпочинає з обрання настрою, використовує акровірш для мотивації навчальної діяльності. Кожна група звітує про свою роботу. Учні дізналися багато нового на уроці.

  3. Гарна структура уроку позакласного читання. Цікавою є робота в групах, усі учні класу задіюються. Вдала ідея з інсценізацією. Усе сподобалось. Такий урок покликаний розвивати творчу уяву дітей та їхнє мовлення, виховувати гордість за Тараса Шевченка. Дякую!