Конспект уроку з літературного читання для учнів 2 класу на тему :Тарас Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заxодить, гори чорніють».

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для учнів 2 класу на тему :Тарас Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заxодить, ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з літературного читання для учнів 2 класу на тему :Тарас Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заxодить, гори чорніють»  на якому використовуються різні інтерактивні види навчання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчитель ретельно готує учнів до сприймання нового матеріалу у формі інсценізації. Цікавою є гра “Бджілки”, “Рибки”. Хвилинка художника розвиває творчі здібності школярів. Ілюстративна презентація зацікавлює учнів.

  2. Урок справді цікавий і змістовний. Маю декілька рекомендацій: словникову роботу можна провести перед читанням учнями, щоб вони усвідомлено читали поезію, а потім ще уточнити, можливо для когось якесь слово є незрозумілим і т.д.Слід більше уваги звертути на емоції, які передає автор у поезії, що ми відчуваємо, коли читаємо.Наголосити, що творчість Шевченко пронизана темою любові до України, захоплення образами природи.
    Окремо вдячна за супровід до уроку.

  3. Шановна Катерино Олексіївно! Щиро дякую за чудовий, творчий , змістовний, інтегрований урок.На якому влучно ви використали різноманітні інтерактивні види навчання . . У змісті уроку розкрита тема в повному обсязі та відслідковується досягнення поставленної мети. Бажаю ВАМ вчительської наснаги, натхнення! Продовжуйте працювати і опановувати все більше нових технологій!

  4. Тарас Григорович Шевченко – видатна постать української літератури. Про нього можна говорити багато.
    Катерина Олексіївна вміло відібрала доступну програмову інформацію для учнів 2 класу. Майстерно проходить інтеграція з музикою і образотворчим мистецтвом. Вдало оформело презентацію в народному стилі, яскраво. Ефектно представлено інсценізацію до сприймання нового матеріалу.