mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для учнів 2 класу на тему :Тарас Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заxодить, гори чорніють».

Конспект уроку з літературного читання для учнів 2 класу на тему :Тарас Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заxодить, гори чорніють»  на якому використовуються різні інтерактивні види навчання.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2171

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Вчитель ретельно готує учнів до сприймання нового матеріалу у формі інсценізації. Цікавою є гра “Бджілки”, “Рибки”. Хвилинка художника розвиває творчі здібності школярів. Ілюстративна презентація зацікавлює учнів.

 2. Урок справді цікавий і змістовний. Маю декілька рекомендацій: словникову роботу можна провести перед читанням учнями, щоб вони усвідомлено читали поезію, а потім ще уточнити, можливо для когось якесь слово є незрозумілим і т.д.Слід більше уваги звертути на емоції, які передає автор у поезії, що ми відчуваємо, коли читаємо.Наголосити, що творчість Шевченко пронизана темою любові до України, захоплення образами природи.
  Окремо вдячна за супровід до уроку.

 3. Шановна Катерино Олексіївно! Щиро дякую за чудовий, творчий , змістовний, інтегрований урок.На якому влучно ви використали різноманітні інтерактивні види навчання . . У змісті уроку розкрита тема в повному обсязі та відслідковується досягнення поставленної мети. Бажаю ВАМ вчительської наснаги, натхнення! Продовжуйте працювати і опановувати все більше нових технологій!

 4. Тарас Григорович Шевченко – видатна постать української літератури. Про нього можна говорити багато.
  Катерина Олексіївна вміло відібрала доступну програмову інформацію для учнів 2 класу. Майстерно проходить інтеграція з музикою і образотворчим мистецтвом. Вдало оформело презентацію в народному стилі, яскраво. Ефектно представлено інсценізацію до сприймання нового матеріалу.