mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 4 класу «Езоп – перший байкар світу. «Двоє приятелів і ведмідь»

Розширити знання учнів про байку як жанр твору, розвивати усне мовлення учнів, навички виразного та вдумливого читання, виділяти головну думку (мораль); сприяти формуванню образного мислення, спонукати до виявлення творчих здібностей; допомогти усвідомити світове значення творчості Езопа; розвивати комунікативні здібності учнів, уміння самостійно працювати з різними джерелами інформації; виховувати кращі моральні риси людини, почуття співпереживання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Познайомилася із розширеним конспектом уроку, в якому чітко визначені всі його етапи. Учням запропоновані цікаві завдання (“Кольоровий настрій”, інсценування байки, асоціативний кущ, сенкан тощо). На жаль, відсутня презентація, яка вказана в списку обладнання, в конспекті немає на неї посилання. Дякую.

  2. Урок сучасний, пізнавальний, насичений різноманітними розвивальними вправами.Сподобалась рефлексія “Кольоровий настрій”, інсценізація байок. Співпрацюючи в групі учні складають сенкан, добре, що вчитель надає їх зміст. Дякую.

  3. Дуже сподобався конспект уроку. Завдання поставлені від простішого до складнішого, використано ІКТ, презентація (подано ілюстрації). Розраховано на швидкий темп уроку. Дуже багато вправ. Серед вправ: асоціативний кущ, “Мікрофон”, “Довідкове б’юро”, робота в парах, складання сенкану тощо. Особливої уваги заслуговує використання технології “Бачу,чую,відчуваю”. Творчих успіхів!

  4. Урок за своєю структурою змістовний. Учні ознайомлюються з жанром байки, із визначними байкарями, із відомостями про Езопа. На жаль, про Езопа залишилось мало достовірних фактів, але розповсюджено про нього багато легенд, з якими можна було б ознайомити учнів. Гарно продумана робота над опрацюванням байок Езопа. Сподобались різноманітні форми роботи. Схвалюю роботу в парах і роботу в групах, чудове творче завдання. Також учням представляється формула сенкану, за якою вони по групах створюють власні сенкани ( в роботі третьої групи відсутній другий рядок). Робота заслуговує на увагу, тому що є насиченою та цікавою. Дякую!

      1. Я погоджуюсь із тим, що Ваш урок гарний та насичений, без сумніву. Матеріал дійсно багатий. Я просто запропонувала свій варіант, чим можна ще доповнити матеріал про самого Езопа. Успіхів у роботі!