mail@urok-ua.com

Розробка уроку в 4 класі позакласного читання “Байки Езопа”

Цей матеріал можна використати на виховних годинах.в.4-6 класах.Яка повинна бути людина,її відношення до себе і до інших.Які хороші якості повинна мати людина,адже байки несе завжди повчальний характер.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гарний урок, багато різних форм роботи, Добре, що учні самостійно працюють на уроці. Тільки мені здається, що всього запланованого ви не встигли зробити. Щодо компетентностей (Вікторія Передерій): компетенція” – набір певних знань, умінь, навичок, оцінних ставлень особистості та її досвіду.Поняття “компетентність” є ширшим і означає володіння ( рівень володіння – високий, середній, низький) компетенцією чи компетенціями.Отже, це на уроці є.

  2. Ваш урок дуже цікавий. Але чому немає компетентностей,вони ж зараз на першому місці. Досить цікавим є організаційний момент,який направляє енергію дітей в правильний бік.

  3. Сподобалось емоційне налаштування учнів на початку уроку, корисними є літературні дослідження, які сприяють розвитку зв*язного мовлення школярів, формують позитивні риси характера.З уроку можна запозичити чимало цікавого.

  4. Використовуючи різні прийоми і методи на уроці позакласного читання, підвищується пізнавальну активність х учнів, встановлюється тісний зв’язок між засвоєнням теоретичних понять і розв’язуванням практичних вправ у процесі розвитку читацької самостійності. Ігрові моменти на уроці пожвавлюють навчальний процес, активізують кла. Дякую.