mail@urok-ua.com

Розробка уроку української мови

Матеріал допоможе цікаво повторити та поглибити знання учнів з теми “Прикметник”. На цьому уроці вчитель за допомогою цікавих методів та прийомів має можливість розвити зв’язне мовлення учнів, їхнє мислення, спостережливість та пізнавальний інтерес

Конспект уроку

 • : Бондаренко Наталя Петрівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 4
 • Розробка уроку української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
227

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Не урок, а осіння казка! Дуже гарно, насичено, весело. Справжній урок мови, на якому дітям цікаво. Мені сподобався і рекомендую колегам. Ілюстрації доречні. Дякую.

 2. Вчитель чітко дотримується структури уроку, застосовує сучасні методичні прийоми. Сподобався план уроку, проблемна ситуація, складання сенкану, робота в парах налаштовує учнів на міркування. Домашнє завдання за вибором учні виконають залюбки.

 3. Дана публікація може зацікавити вмінням як гармонійно, послідовно, з використанням дидактичних ігр викласти навчальний матеріал. Вирізняється конспект ще і тим , що його ілюстровано. При бажанні матеріали публікації можна перетворити на презентацію.

 4. Урок дінамічний, змістовний. Учні були ознайомлені с планом уроку,завдяки гарному девізу була дана установка учителем на продуктивну (успішну) спільну діяльність щодо досягнення мети уроку. На уроці вчитель використовує роботу в парах, різноманітні ігри і ігрові ситуації. Домашнє завдання розраховане як на «сильного» так і на «слабкого» учня. Дякую.