mail@urok-ua.com

Розробка уроку української мови

Матеріал допоможе цікаво повторити та поглибити знання учнів з теми “Прикметник”. На цьому уроці вчитель за допомогою цікавих методів та прийомів має можливість розвити зв’язне мовлення учнів, їхнє мислення, спостережливість та пізнавальний інтерес

Вікно перегляду документа

  • : Бондаренко Наталя Петрівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 4
  • Розробка уроку української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Не урок, а осіння казка! Дуже гарно, насичено, весело. Справжній урок мови, на якому дітям цікаво. Мені сподобався і рекомендую колегам. Ілюстрації доречні. Дякую.

  2. Вчитель чітко дотримується структури уроку, застосовує сучасні методичні прийоми. Сподобався план уроку, проблемна ситуація, складання сенкану, робота в парах налаштовує учнів на міркування. Домашнє завдання за вибором учні виконають залюбки.

  3. Дана публікація може зацікавити вмінням як гармонійно, послідовно, з використанням дидактичних ігр викласти навчальний матеріал. Вирізняється конспект ще і тим , що його ілюстровано. При бажанні матеріали публікації можна перетворити на презентацію.

  4. Урок дінамічний, змістовний. Учні були ознайомлені с планом уроку,завдяки гарному девізу була дана установка учителем на продуктивну (успішну) спільну діяльність щодо досягнення мети уроку. На уроці вчитель використовує роботу в парах, різноманітні ігри і ігрові ситуації. Домашнє завдання розраховане як на «сильного» так і на «слабкого» учня. Дякую.