mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики «Множення багатоцифрових чисел на двоцифрові. Числові вирази, що містять кілька арифметичних дій з дужками і без дужок. Задачі на знаходження числа за двома різницями»

План-конспект уроку математики у 4 класі з теми: «Множення багатоцифрових чисел на двоцифрові. Числові вирази, що містять кілька арифметичних дій з дужками і без дужок. Задачі на знаходження числа за двома різницями». Тип уроку: урок перевірки знань ( самостійна робота).
Урок розроблений відповідно до нового Держаного стандарту початкової загальної освіти. Одним із провідних завдань якого є формування предметної математичної компетентності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Під час уроку вчитель формує ключові та предметні компетентності, дбає про загальний розвиток особистості дитини. Учнів мотивують відсутністю домашнього завдання за умови відсутності помилок.

  2. Урок складається як з традиційних, так і інтерактивних методів навчання – мозковий штурм, робота в парі, гра “Весняний марафон”. Вони дають змогу глибше засвоїти необхідний матеріал.